Čínské Květiny A Pták Úžasné Prachu Ústa Masky Opakovaně Použitelné Anti-Prach Maska Na Obličej Nastavitelný Držák Ochrana Kůže

 • 85.64 Kč
 • 213.89 Kč
 • Skladem
  SKU p553

  Materiál-Ústa Masky Je Vyroben Z 100% Polyesterového Materiálu, A Může Být Použit Po Celý Rok. Příjemný A Prodyšný Materiál nebude Třít Svou Tvář, A To Je Snadné Nosit, Aniž by docházelo Nepohodlí. design--Vybaven dvěma filtry s aktivním uhlím kus s vyměnitelnými 5-ti vrstvou ochranu, a M-tvaru nos klip. Pokud chcete chránit své zdraví rodiny a získat chválu z vašich přátel, stejně, nemyslím si, že bude chybět. velikost-Dvě Velikosti Pro Děti A Dospělé (velikost S:7.9""x5.8""). Ústa Masky Je Dostatečně Široký K Pokrytí Nos, Ústa A Tváře, Poskytuje Dokonalou Ochranu. Příležitostech-Platné pro všechny, bez ohledu na věk, pohlaví, nebo pohlaví, ale také v průběhu celého roku. I ve vašem životě, to nebude mít vliv na svou práci, nebo váš každodenní život. To je nutností v každodenním životě. Funkce-prachu maska má vlastnosti, anti-prach, anti-bakterie, anti-výfuk, atd. které nemůžeme vidět a vůně, které jsou škodlivé pro tělo a škodlivých částic vzduchu. Něco musíme mít v našich životech. To je dobré pro vás nosit tuto masku kdykoliv. Krásné vzory mohou zlepšit váš vzhled.

  • Cena
   Kvalita

   Very beautiful mask. Good quality. Easily fits the face. Shipping only took two weeks.

   Polmaksden

   2020-09-21

  • Cena
   Kvalita

   I arrive very fast, 10 days, the fabric is very soft, the drawing and the colors are perfect, very well sewn, it fits the nose and you can put a filter on, But I can't put five stars because the model is not the one in the picture and once I put the drawings they don't appreciate each other well. They're hiding between the folds. It's too big, with the price that costs more shipping costs it's too expensive, too bad.

   Skywalker Newman

   2020-10-02


  Recenze Produktu *
  Kvalita
  Cena