Simplex Optický Patchcord Mini Obrněná Kabel, patch kabel /Propojka LC/UPC-FC/UPC

  • 168.69 Kč
  • Skladem
    SKU p381

    UPOZORNĚNÍ:

    1.Kupující je odpovědný za cla a místní dovozní daně atd. Cena tady není

    zahrnuje určení poplatek ve straně kupujícího.

    2.Důležité!!!Vážení Brazílie zákazník, prosím, zanechte své CPF nebo CNPJ číslo, po zadání objednávky

    3.Pro některé sepcial zemí, jako je Brazílie, Mexiko, E-balíček a China Post dodací lhůty možná kolem 20 až 90 dní

    Technická Specifikace:

    Parametr

    Jednotka

    FC, SC, LC/ Obrněné vlákno patch kabel

    ST, MU

    MT-RJ, MPO

    E2000

    SM

    MM

    SM

    MM

    SM

    MM

    SM

    PC

    UPC

    APC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    APC

    Vložný útlum(typicky)

    dB

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.3

    Návrat ztráta

    dB

    ≥45

    ≥50

    ≥60

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥35

    ≥55

    ≥75

    Operační vlnová délka

    nm

    1310, 1510

    1310, 1510

    1310, 1510

    1310, 1510

    Vyměnitelnost

    dB

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    Vibrace

    dB

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    Provozní teplota

    °C

    -40~75

    -40~75

    -40~75

    -40~75

    Skladovací teplota

    °C

    -45~85

    -45~85

    -45~85

    -45~85

    Průměr kabelu

    mm

    Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

    Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

    Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

    φ3.0, φ2.0, φ0.9

    Informace pro objednání:

    Optický konektor : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Objímka typ Rozhraní: APC , PC , UPC Fiber jader: Simplex, duplex Vlákna typu multimode(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) průměr Vlákna(mm): Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kabel délky; přizpůsobit


    Recenze Produktu *
    Kvalita
    Cena

    Související produkty

    Související

    6ks Doprava Zdarma 1X2 PLC Singlemode Vlákno Optický splitter FTTH PLC SC/APC 1x2 PLC optické vlákno splitter FBT Optická Spojka

    1X2 PLC Singlemode Vlákno Optický splitter FTTH PLC SC/APC 1x2 PLC optické vlákno splitter FBT Optická Spojka Atributy Produktu *Vynikající Mechanické,Malé Rozměry *Vysoká Spolehlivost *Nízký vložný útlum a nízké Polarizace Závislé ztráty *Vysoký kanál se počítá *Vynikající Stabilitu Životního prostředí a Široce Používané Aplikace *FTTx
  • 964.13 Kč
  • 1 205.27 Kč
  • Související

    50ks LC fiber copy 0.9 mm SM LC/UPC-LC/APC, 1m 1,5 m 2mtr optické vlákno pigtail žlutý kabel 9/125um OS1 OS2 Doprava zdarma

    Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/Whatapp/tel:+86-13065838003 50ks LC fiber copy 0.9 mm SM LC/UPC-LC/APC, 1m 1,5 m 2mtr optické vlákno pigtail žlutý kabel 9/125um OS1 OS2 Doprava zdarma Vlastnosti: ● SC,SC,LC,LCA,FC,FCA,ST,STA..... ● 3.0 mm 2.0 mm duplex simplex ● Plášť z PVC ● Čínský příze ● Čínský
  • 860.76 Kč
  • Související

    Doprava zdarma 1 Pár Elektrod pro Jilong KL500 KL510 KL520 Fusion Splicer

    Doprava zdarma 1 Pár Elektrod pro Jilong KL500 KL510 KL520 Fusion Splicer
  • 321.81 Kč
  • Související

    2M LC-SC Duplex 10 Gigabit 50/125 Multimode Optický Kabel OM3 AQUA 10GB,Patch Kabel Propojovací

    2Meters LC-SC Duplex 10 Gigabit 50/125 Multimode Optický Kabel OM3 AQUA 10GB,Patch Kabel Propojovací Poznámka: Délka a konektor je možné přizpůsobit, pls, neváhejte a kontaktujte mě pro cenovou nabídku. Technická Specifikace: Informace pro objednání: Optický konektor : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Objímka typ Rozhraní: APC , PC , UPC Fiber jader: Simplex,
  • 216.05 Kč
  • Související

    Optický Kabel Odizolování Nástroj Optických Striptérka 45-162 Koaxiální Kabel Striptérka

    Optický Kabel Odizolování Nástroj Optických Striptérka 45-162 Koaxiální Kabel Striptérka Popis Tyto lehké, kompaktní striptérky jsou jednoduché na ovládání. Nastavitelné lopatky lze nastavit pro libovolné hloubky, aby pomohla zajistit nick-zdarma proužky na specifikace na různých koaxiální kabel až 1/8 průměr. Také se používá pro stíněné twisted-pair drátu, pevně
  • 189.02 Kč
  • 205.46 Kč