Simplex Optický Patchcord Mini Obrněná Kabel, patch kabel /Propojka LC/UPC-FC/UPC

  • 168.69 Kč
  • Skladem
    SKU p381

    UPOZORNĚNÍ:

    1.Kupující je odpovědný za cla a místní dovozní daně atd. Cena tady není

    zahrnuje určení poplatek ve straně kupujícího.

    2.Důležité!!!Vážení Brazílie zákazník, prosím, zanechte své CPF nebo CNPJ číslo, po zadání objednávky

    3.Pro některé sepcial zemí, jako je Brazílie, Mexiko, E-balíček a China Post dodací lhůty možná kolem 20 až 90 dní

    Technická Specifikace:

    Parametr

    Jednotka

    FC, SC, LC/ Obrněné vlákno patch kabel

    ST, MU

    MT-RJ, MPO

    E2000

    SM

    MM

    SM

    MM

    SM

    MM

    SM

    PC

    UPC

    APC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    APC

    Vložný útlum(typicky)

    dB

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.3

    Návrat ztráta

    dB

    ≥45

    ≥50

    ≥60

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥35

    ≥55

    ≥75

    Operační vlnová délka

    nm

    1310, 1510

    1310, 1510

    1310, 1510

    1310, 1510

    Vyměnitelnost

    dB

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    Vibrace

    dB

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    Provozní teplota

    °C

    -40~75

    -40~75

    -40~75

    -40~75

    Skladovací teplota

    °C

    -45~85

    -45~85

    -45~85

    -45~85

    Průměr kabelu

    mm

    Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

    Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

    Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

    φ3.0, φ2.0, φ0.9

    Informace pro objednání:

    Optický konektor : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Objímka typ Rozhraní: APC , PC , UPC Fiber jader: Simplex, duplex Vlákna typu multimode(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) průměr Vlákna(mm): Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kabel délky; přizpůsobit


    Recenze Produktu *
    Kvalita
    Cena

    Související produkty

    Související

    S+DA0003 Mikrotik Kompatibilní SFP+ DAC Twinax kabel 3metry

    S+DA0003 Mikrotik Kompatibilní SFP+ DAC Twinax kabel 3 M Typ Kabelu: SFP+ Kabel přenosová Rychlost: 10 gbps Konektor: SFP+ Konektor B: SFP+ Délka: 3 m, Vodič: 24 AWG Mědi Aplikace: 10GBASE-CR Záruka: Slibujeme, že všechny inzerované optické vysílače jsou zbrusu nové s novými komponenty a díly a naprosto nikdy nepoužívejte staré a repasované materiály. Všechny optické vysílače
  • 432.54 Kč
  • Související

    LODFIBER DEM-330R/DEM-330T D-LINK Kompatibilní 1,25 G 1310/1550nm BiDi 10km Vysílač

    DEM-330R/DEM-330T D-Link Kompatibilní 1,25 G 1310/1550nm BiDi 10km Vysílač Jeden pár cena. Číslo dílu: DEM-330R/DEM-330T Kompatibilní S: D-Link Rychlost Přenosu Dat: 1,25 G Vlnová délka: 1310nm/1550nm Konektor: Jeden LC Typ kabelu: SMF Dosah Vzdálenosti: 10 km Rozsah provozních Teplot: 0°C až 70°C Aplikace: Fast Ethernet,
  • 562.30 Kč
  • Související

    ELCT2-12 Elektrod FSM-11S FSM-11R FSM-12S FSM-22 Optical fiber fusion lepička

    ELCT2-12 Elektrod FSM-11S/FSM-11R/FSM-12S/22/21 Optical fiber fusion lepička
  • 389.29 Kč
  • Související

    Kapesní 400 X Zvětšení 200X Vlákno Optické Inspekční Mikroskop SC, FC, ST LC Fiber End Tvář Působnosti s 1,25 mm, 2,5 mm Adaptér

    Tento 400 Vláken Optické Inspekční Mikroskop se používá pro kontrolu zakončení vlákna, poskytuje nejvíce kritický pohled vláken koncové plochy.Tato mini verze je menší a jednodušší nosit.To produkuje vynikající detaily poškrábání a znečištění s dobrou optický výkon a integrované laserové bezpečnosti filtry.Je jasnou volbou pro kritické zkoumání polské kvality. Vestavěné
  • 1 622.03 Kč