15.6" LED Displej LCD Displej Matrix N156B6-L0B N156B6 L0B pro Acer Aspire E1-571G notebook, HD 1366X768 40Pin

 • 908.34 Kč
 • Skladem
  SKU p11827

  UPOZORNĚNÍ: Prosím, napsat váš počítač značku,model a budete potřebovat LCD modelu před platbou ,Jsme se podívejte se na produkty, které potřebujete , pak se bude posílat k vám! Díky za výběr našich výrobků! Kupující věnovat pozornost:

  1.

  Převzetí zboží ve stejné době vám opět připomněl, otevřete přední express cargo tvar, vzhled, počet kontrol podepsat. Například: zda změna nebude mít vliv na použití, a to zejména tekutý krystal bez poškození, též s číslem objednávky a faktury, které jste skutečně konzistentní. Pokud nastanou problémy, stejně jako všechny s odesílatelem neprodleně ověřit situaci a informovat kurýr nebo odmítnout problém dílů.

  2.

  Můžete podepsat za zboží ve stejnou dobu a výchozí bezpečnostní služby položky. Express vlevo nákladní způsobené v důsledku vzniku vzhled, deformace, poškození, počet nesrovnalostí, a tak jsem se být zodpovědný

  3.

  Obdržení zboží prosím nezapomeňte na včasné dokončení testu potvrdilo

  4.

  Když obdržíte zboží, a to zejména v den zkoušky obrazovce. (Některé obrazovky je naší odpovědností obrazovce prodejci jednoduše zmáčknout objeví se modřiny. Neinstalujte statické tašky nečistot do prachu vstoupí podsvícený černé skvrny. Takže kromě toho, na obrazovce se objeví světlé čáry, černá a bílá, ostatní se nevztahuje záruka Huaping rozsah)

  5. Zákazník bezpodmínečné vrácení bude účtován 20% platby jako kompenzaci (zákazník má vlastní důvody pro návrat, a žádné problémy s kvalitou)

  Náklad:

  Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.(Zvláštní okolnosti, budeme vás neprodleně informovat o dodací lhůtě)

  Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do yourcountry. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

  Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

  Vrací:

  Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

  My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu . Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

  Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

  Po servisu:

  1.

  Slibujeme, záruka 90 dnů pro tuto položku, a přepravní náklady návratu by měla být poskytnuta kupujícím.

  2.

  Jako muž-vyrobené faktory, přírodní katastrofy způsobené škody není v naší záruky. Například: je instalována nesprávná, Nick, trubice touch špatné, krmivo, atd..., Obchod, prodej komodit zaslali záruční křehké značky, jako je záruka značky v záruční době roztrhané. Odpojte nebo ztráty, považuje se vzdát záruky, a my nesmí přijmout žádnou odpovědnost. Prosím pozor!

  Zpětná vazba:

  Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité . P pronájmu, zanechat pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby .Děkuji moc!!! uděláme, co bude v našich silách uspokojit vás

  Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb , prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu . W e bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům s .

  • Cena
   Kvalita

   Thank You

   Feniks 13

   2020-10-22


  Recenze Produktu *
  Kvalita
  Cena

  Související produkty

  Související

  JIANGLUN Pro HP Envy x360 15-aq000 15-aq100 15-aq200 LCD Dotykový displej Montáž+Rámeček 1080p

  Popis: Stav: Nový Záruka: 3 měsíce Jméno: JIANGLUN Pro HP Envy x360 15-aq000 15-aq100 15-aq200 LCD Dotykový displej Montáž+Rámeček 1080p Fit Model: Pro HP Envy x360 15-aq000 15-aq100 15-aq200 LCD Dotykový displej Montáž+Rámeček 1080p
 • 2 441.69 Kč
 • Související

  Matice pro notebook N156HGA-EA3 LCD Obrazovky panel eDP 30pins FHD 1920*1080 displej repalcement

  Matice pro notebook N156HGA-EA3 LCD Obrazovky panel eDP 30pins FHD 1920*1080 displej repalcement Model:N156HGA-EA3 Velikost: 15.6 palců Rozlišení: 1920*1080 FHD Connet: eDP 30 KOLÍKY snímková Frekvence: 60 Hz Povrchu: Matný/Lesklý Třída:A + Milý příteli,Vítejte v našem obchodě.Předtím, než si objednáte: Prosím, zkontrolujte, zda váš model a velikost obrazovky a číslo
 • 1 340.88 Kč