S6BC DESKA TYP NAVIJÁK SEDADLO 6# - Rybářské pruty kola sedadla pól deck tyče klip ryby klip naviják vybavená palubě nerezové oceli sedadla

 • 177.34 Kč
 • Skladem
  SKU p11498

  DESKA TYP SEDLO NAVIJÁKU : S6BC #6

  barva: black (Černá)

  Lodní zpoždění a Sledovací číslo

  1. Sledovací číslo bude zasláno, jakmile jsme dodali vaší objednávky. Pokud tam je nějaké zpoždění, může to být způsobeno tím, špatné počasí nebo vlastní kontroly. Pokud stále nemůžete přijímat položky do 25DAYS, pls kontaktujte nás.

  2.Budeme se snažit v našich silách, aby vám požadované produkty co nejdříve. V případě, že budete dostávat špatné výrobky kvůli lodní chybu, prosím, kontaktujte nás pro výměnu nebo vrácení peněz. Pokud je poškozené , prosím, odmítnout a kontaktujte nás co nejdříve.

  3.Nejsme zodpovědní za špatné nebo nedoručitelné adresy. Poskytněte nám prosím vaši úplnou adresu, Telefonní číslo a ujistěte se, že vaše doručovací adresa je správná a dodávky.

  Návrat Politiky: Stav prodeje platba by měla být doručena do 3 dnů od konce aukce. Všechny non-platit uchazeč bude oznámeno. Výrobky bez jakékoli kvalitní problém nemůže být náhrada. Produkty s kvalitou problém do 7 dnů lze vrátit a vrácení peněz. Produkty s kvalitou problém do 30 dnů lze vrátit a vyměnit. Produkty s kvalitou problém do 1 roku může být vrácen a opraven.

  ·Upozornění: Prosím, udržovat ji v dobrém stavu a zákazník musí zaplatit za zpáteční lodní dopravy, díky:)

  KAŽDÝ PRODUKT MÁ 12 MĚSÍČNÍ ZÁRUKA!!

  Zpětnou vazbu Podmínky: Zákazník je vždy NE.1 staráme se o našim zákazníkům a pochopit obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy.. snažíme se odpovědět na všechny e-maily tak rychle, jak je to možné, ale vzhledem k vysoké email objem může trvat čas pro nás odpověď. Díky předem za vaši trpělivost! Kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní, budeme hledat řešení, jak splnit vaše požadavky a zlepšit spokojenost. Vzhledem k některé ISP spamového filtru nastavení, nemusí být schopen přijímat naše e-mailové odpovědi; pokud máte problémy dostávat naše e-maily, budete muset použít jiný e-mailový účet, kontaktujte nás. ·Pokud jste spokojeni s bodem z jakéhokoliv důvodu do 3 dnů položka příjem, můžete se vrátit pro vrácení peněz(po odečtení shippng).

  Pracovní Doba:

  Naše Služby

  Čína Čas

  USA(pacific time)

  Start

  Konec

  Start

  Konec

  V pondělí

  AM 9:00

  HODIN 18:00

  V neděli

  PM 17:00

  V pondělí

  AM 2:OO

  Úterý

  AM 9:00

  HODIN 18:00

  V pondělí

  PM 17:00

  Úterý

  AM 2:OO

  Ve středu

  AM 9:00

  HODIN 18:00

  Úterý

  PM 17:00

  Ve středu

  AM 2:OO

  Ve čtvrtek

  AM 9:00

  HODIN 18:00

  Ve středu

  PM 17:00

  Ve čtvrtek

  AM 2:OO

  V pátek

  AM 9:00

  HODIN 18:00

  Ve čtvrtek

  PM 17:00

  V pátek

  AM 2:OO

  V sobotu

  Z Povinnosti

  V pátek

  V sobotu

  V neděli

  Z Povinnosti

  V sobotu

  V neděli

  Během duty čas ,můžeme vám rychle reagovat. Pokud máme z práce ,prosím, prosím, buďte trpěliví a značné aby nám trochu více času ,ne jen nechat neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, bez komunikace ,děkuji vám za vaši spolupráci !


  Recenze Produktu *
  Kvalita
  Cena

  Související produkty

  Související

  133cm Skládací Teleskopické Mini Rybářský prut Combo Rybářský Prut Laminátový Prut Naviják Lákat Ryby Řešit Set + Line

  133cm Skládací Teleskopické Mini Rybářský prut Combo Rybářský Prut Laminátový Prut Naviják Lákat Ryby Řešit Set + Line Toto rybářské náčiní dokonale integrovat rybářský prut a rybářský naviják jako celek. Teleskopické a lehký design činí z tohoto rybářské náčiní combo pohodlné nošení, skvělý nástroj pro všechny rybáře. Vlastnosti: 2 v 1 rybářské
 • 359.23 Kč
 • 665.03 Kč
 • Související

  Barva Grafitové sedlo Navijáku FCS / KS DIY RYBÁŘSKÝ PRUT Naviják Sedadlo

  REEL SEAT MODEL : FCS / KS Velikost: 16 # Pokud máte velkou objednávku , prosím kontaktujte náš personál .Slibujeme: Velkoobchodní musí mít vysokou kvalitu a nízkou cenu Lodní zpoždění a Sledovací číslo 1. Sledovací číslo bude zasláno, jakmile jsme dodali vaší objednávky.Pokud tam je nějaké zpoždění, může to být způsobeno tím, špatné počasí nebo
 • 189.24 Kč
 • Související

  Rybářský prut zimní. Hftc-3 s cívkou bič uhlíku (hftc-3c-r) Helios

  Vlastnosti: Délka prutu v rozloženém video je 305mm. Délka prutu ve složeném video je 550 mm. Průměr катушки-58mm Délka biče (3 kolena) v rozloženém video je 430mm. Délka biče (3 kolena) ve smontovaném video je 180mm.
 • 238.98 Kč
 • 265.58 Kč