RuoShui 33 Mini palm digitální multimetr studenti, opatření nebo rozmanité KMENOVÉ PARNÍ AC DC napětí Proud diody hEF měření

 • 184.26 Kč
 • 297.16 Kč
 • Skladem
  SKU p11359

  RuoShui 33 Mini palm digitální multimetr studenti, opatření nebo rozmanité KMENOVÉ PARNÍ AC DC napětí Proud diody hEF měření.

  Velký snadno čitelný digitální displej Měření AC a DC Napětí do 600V,DC Proud funkce do 10A,Odpor testy Kontinuity a Diod funkce Manuální v rozmezí model s hFE funkce.

  Vlastnosti:

  • Velký snadno čitelný digitální displej.

  • Měření AC a DC Napětí do 600V.

  • DC Proud funkce na 10A.

  • Zkoušky odolnosti při zachování Kontinuity,Diod a a hEF měření funkce.

  • Ruční rozmezí režim.

  • Pohodlné mini velikost s ochranné gumové pouzdro a stojánek.

  Model RuoShui 33 Specifikace Rozsah Základní přesnost DC Napětí 200mV/2V/20V/200V/600V ±(1%+5) AC Napětí 200V/600V ±(1%+10) DC Proud 20uA/200uA/2mA/20mA/200mA/10A ±(1.5%+3) Odpor 200Ω/2kΩ/20kΩ/200kΩ/2MΩ ±(0.8%+5) Funkce Dioda test √ Kontinuity bzučák √ hEF měření √ Nízké baterie indikace √ Vstupní impedance 1MΩ frekvence Vzorkování 3x/s AC frekvenční odezva (40-200)Hz Provozní způsob, Manuální rozsah Max.Displej 1999 LCD velikost 44×14mm Obecné Informace Baterie 9V(6F22) (Není součástí balení) barva Produktu Case: černá, Pouzdro barva: oranžová Čistá Hmotnost Výrobku: Přibl. : 105g Produktu Rozměr 130×73×23 mm Standardní Příslušenství měřicí kabely,návod k obsluze

  RuoShui 33 to je jednoduchý, Cenově dostupný digitální multimetr pro různorodé STEM | PARNÍ domácí projekty nebo školní pokusy.studenti se mohou měřit napětí, diody, a hEF měření.

  Opakovaně použitelné, trvanlivé a překvapivě přesné.

  Tento odolný a snadný-k-použití multimetru je skvělý nástroj pro rychlé měření nebo kontinuální monitorování DC napětí a proudů.

  * Děti používat digitální multimetr, je třeba pod vedením rodičů.

  RuoShui 33 Mini palm digitální multimetr studenti, opatření nebo rozmanité KMENOVÉ PARNÍ AC DC napětí Proud diody hEF měření.

  Seznam Balíčků:

  1* Mini digitální multimetr(RuoShui nebo Victor 33)

  2* Test vede

  3* Snadná instructionmanual

  Victor Nástrojů, který zasvětil sebe k navrhování a výrobu měřicích přístrojů pro více než 30 let.VICTOR se také stala top značky pro měřicí přístroje v Číně , ale RuoShui nová značka bude použita k nahrazení VICTOR na mezinárodním trhu postupně.Zde prohlašujeme, že během přechodného období všechny výrobky prodávané v RuoShui oficiální obchod areoriginal výrobky, ale bude dodáván pod logem VICTOR nebo RuoShui (závisí na inventář), a vychutnat stejný po-prodejní servis a politiky jakosti.

  Návrat a Vrácení peněz

  1,máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů.to je považováno za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu .Neexistují žádné výjimky!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

  2.Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo,specifický důvod pro návrat.

  3.My vám vrátíme plnou vítězná nabídka částku,po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně,po oba kupující a prodávající zrušit transakci z Pavelhorejs.cz,Nebo si můžete zvolit mít náhradní.

  4.Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud výrobek není, jak inzeroval.

  Záruka

  1.12 ústa výrobce omezená záruka na vadné zboží(s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí).Příslušenství přijít s 3 úst záruka.

  2.Vadné zboží musí být hlášeny a vrátil se do záruční doby(a v původním obalu,pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky,jsme se nemusíte opravit nebo nahradit zboží s prošlou záruční.

  Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na Pavelhorejs.cz!

  Zpětná vazba

  Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu,abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

  To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět.

  • Cena
   Kvalita

   Доставка - 25 дней с полным отслеживанием. Упакован в коробку и запаян аж в три пакета. Девайс вполне рабочий, хотя и слегка привирает. Ожидал, что он будет чуть компактнее. Прикупил за бонусные монеты, про запас. Продавцу мое почтение, честный товарищ.

   Wolaggaren

   2020-08-22

  • Cena
   Kvalita

   Compact and convenient, I will now take it.

   Cheka011

   2021-01-08

  • Cena
   Kvalita

   Excellent. Thank you.

   Avde Nata

   2020-10-06

  • Cena
   Kvalita

   Thank you. Good multimeter. Works for now. Thank you seller. Shipping dear.

   Korabelnikova T

   2021-01-18

  • Cena
   Kvalita

   Pum Pum Pum, well shorter seller sent me a multimeter but got me a jar with bee wax (in questions and answers this by the way I) and all because of the stub from the delivery of AliExpress standard shipping, which mixed up the parcels and sent me the one that should was to go to Brazil and which was meant for me sent to Brazil (Just mixed up data stickers) the dispute has been hanging for two months and they can not decide what to do and how to refund damage to both the seller and me. Here are such cases, put the seller 5 stars so that he does not spoil the rating, like, as well as the victim (I do not know what was reimbursed to him-then or not)

   Maslova7070

   2020-11-06


  Recenze Produktu *
  Kvalita
  Cena

  Související produkty

  Související

  ZOYI ZT-S1 Digitální Multimetr tester automatický rozsah True rms automotriz Mmultimetro s NCV DATA HOLD podsvícení LCD+Svítilna

  ZOYI ZT-S1 Digitální Multimetr tester automatický rozsah True rms automotriz Mmultimetro s NCV DATA HOLD podsvícení LCD+Svítilna Pozornost: 1. Baterie není zahrnuta, protože celní kontroly!!! 2.3.99 USD je jen hard case není součástí balení multimetru a DÁREK !!! Multimetr případě Specifikace: Barva: Černá Materiál: EVA, Nylon Mimo Velikost:152*85*45
 • 259.52 Kč
 • 324.41 Kč
 • Související

  RZ Digitální Multimetr podsvícení, Měřič napětí, Diodový Ampérmetr Voltmetr Odpor Frekvence ZT98 ZT100 ZT101 ZT102

  RZ Digitální Multimetr podsvícení, Měřič napětí, Diodový Ampérmetr Voltmetr Odpor Frekvence ZT98 ZT100 ZT101 ZT102 1>vždy Máme dostatek produktů na skladě. 2>odeslat všechny balíčky doporučeně leteckou poštu s výjimkou určit jiný způsob dopravy. Celý pozemek má sledovací číslo. 3> Tato jednotka nezahrnuje baterie. Protože mezinárodní letecké dopravy chraň nás, aby se
 • 298.45 Kč
 • 426.27 Kč
 • Související

  ANENG A3003 Digitální Multimetr Pero Typ Čtvereční 4000 Počítá s Non-Kontakt AC/DC Napětí, Odpor, Kapacita Hz Tester Nástroj

  ANENG Nejlepší Měřič Napětí A3003 je hot prodej,a zásoby barva není stabilní,takže barva Dodávány Náhodně.Díky za pochopení~ ANENG A3003 Digitální Multimetr Pero Typ Čtvereční 4000 Počítá s Non-Kontakt AC/DC Napětí, Odpor, Kapacita Hz Tester Nástroj Vlastnosti: Měření AC / DC napětí Měření odporu Měření kapacity Bezkontaktní detekce
 • 239.41 Kč
 • 342.14 Kč
 • Související

  RICHMETERS RM113D NCV Digitální Multimetr 6000 se Počítá Automaticky v Rozsahu AC/DC Napětí Metr Flash podsvícení Velký Displej RM113A RM403

  RM113D: Tento multimetr může měřit napětí, proud, odpor, kapacita, frekvence, teplota, atd. Má stabilní výkon, vysoká přesnost, vysoká spolehlivost, jasné hodnoty a ochrana proti přetížení. Vlastnosti: Měření napětí, proudu, odporu, kapacity, frekvence, teploty, atd. Velký displej, vysoký kontrast, full symbol displej jasně. S funkcí podsvícení
 • 218.00 Kč
 • 363.33 Kč