KAKÁ Cross stitch soupravy,Vyšívání vyšívání sady s tištěným vzorem,11CT-5D plátno pro Domácí Dekor Obraz,zvířata CKA0048

 • 647.95 Kč
 • 1 012.36 Kč
 • Skladem
  SKU p1068

  KAKÁ Cross stitch soupravy,Vyšívání vyšívání sady s tištěným vzorem,11CT-5D plátno pro Domácí Dekor Obraz,zvířata CKA0048

  Značka: KAKÁ Cross stitch

  Název produktu: Cross stitch kit

  Aplikace: domácí/hotel/kancelářské dekorace a dárek

  Materiál vláken: bavlna a hedvábí

  Tisk na plátno: Vysoká-přesnost Vytištěný vzorek

  Výšivky Rozsah: Plný

  Plátno typ: Monomer

  O vlákna množství: S 30% větší množství vláken, absolutní dost.

  TIPY: jeden vyšívací nitě mohou být rozděleny do 6 pramenů, pro tento 11ct,prosím, použijte 3 prameny jeden steh a 2 vláken pro zadní steh. Nepoužívejte nitě fold, jinak vyšívací nitě nebude stačit.

  Cutton závit(Skutečné natáčení)

  Zdravé

  Použitím původní eko-bavlny v Sin-ťiangu, Čína,Pomocí dvou dobách opalování technologie,Rafinovaný od 18 procesy,Aby bylo dosaženo vysoké pevnosti, dobrý lesk, nevyblednou,není snadné se hromadit v perfektní kvalitě.

  Hedvábné vlákno(Skutečné natáčení)

  Krásné mercerace

  Hedvábné vlákno je vyrobeno z bavlny, kreslení, silikonový olej, vysokou stabilitu stereotypy a barvení,hedvábný lesk a textura,Světlé barvy, silný smysl pro trojrozměrné,hotový obraz je realističtější.

  Super vysoká Přesnost

  Pomocí pokročilých high-přesné zařízení,Tisk je velmi přesný,Naprosto bez zkreslení,barva je jasné a snadno identifikovat.

  Vyšívací Jehly

  Robustní a odolný

  Použijte originální korejský profesionální vyšívací jehly,Robustní, těžké deformace při ohýbání.Jehly bod, je čistá,hrot jehly násilně vloží prst břicho také není poranit ruce,kolem hlavy chrání ruce.

  Produkt Efekt Zobrazení

  VÝZVA: obrázky výše jsou skutečné fotografie našich výrobků (CKA0001 Los).Produkt, který obdržíte, protože model je jiný, může být výše uvedený obrázek, velikost, barva, množství, atd. nemůže být zcela konzistentní,To je normální jev.

  plátno a závity

  CT udává počet čtverců na jeden palec (2,54 cm). Čím menší číslo, tím větší je mřížka, čím je číslo větší a menší mřížky.

  9CT odkazuje na palec včetně 9 mříž, se čtyřmi prameny výšivky line výšivky, tři prameny výšivky line groove, tkaní je velmi jednoduchý, vhodný pro čistý nováček;

  11CT je palec včetně 11 mříž, se třemi prameny výšivky line výšivka, dvě vlákna výšivky line groove, tkaní obtížnost střední, vhodné pro začátečníky, zdatné;

  14CT je palec včetně 14 mřížky, s dvěma prameny výšivky line výšivky, s jedním prameny výšivky line groove, tkaní obtížnější, vhodné pro zdatnější.

  Ilustrace

  Ilustrace celého steh výšivky metoda

  Opatření

  1. tkaniny složené dvakrát, vytvoření "deset" slovo brankovišti, najít střed, průsečík, podle výkresu středové body označené číslo řádku, najít odpovídající vyšívací nitě, jehly, ve středu tkaniny jehly vyšívání.

  2. Na začátku a na konci není uzel jehlu, Nastavte stranou asi 1 cm závitu a stiskněte tlačítko na zadní straně tkaniny.

  3. jeden čtvereček představuje jeden steh, plný steh, barva bloku v obrázku nepředstavuje skutečné výšivky barvu čáry. Prosím, určit počet řádek podle čísla řádku z výběru výšivky line.

  4. první vyšívané méně, po naplnění více. Pro velké plochy barev, první obrys vyšívané, a pak vyplňte dovnitř. Pro vzory, které mají pouze dvě nebo tři barvy a potřebují časté stehy, můžete pracovat s více jehlami najednou.

  5. Šití je třeba se vyhnout z jedné oblasti do druhé daleko od sebe. Protože výšivky line za látky, zejména tmavší čáry, objeví se na přední části plátna, tak prosím, dokončit oblast první, a pak začít vyšívat další oblasti.

  6. vyšívat směr k být konzistentní, aby se načrtnout kontury, aby práce živější, v vyšívání schéma dokončí posledním krokem je háček okraj.

  1. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat. A my vám odpovíme do 24 hodin s výjimkou víkendů.

  2. Pokud se nějaké problémy přijde k vám, prosím, nedělejte si starosti. Můžete nás kontaktovat jako první. Slibujeme, budeme se snažit vše, aby vám pomohl.

  3. Věnujte, prosím, pozornost času, rozdíl mezi námi. Pracujeme v Číně.

  Časový harmonogram naší Pracovní doby.

  Společný problém

  1.Vypadá to velmi obtížné vyšívat, můžu to dokončit?

  Často vyšívané cross-stehu přátelé by měli vědět, vyšívat čas, nejvíce bolesti hlavy není výšivka, ale většinu času je zbytečný na bod mřížky. Nicméně, naše KAKÁ křížkové je přesnost tisku.Vzor je vytištěn na vyšívání, tkaniny, což eliminuje čas počítat mříž.Tak to bude mnohem rychlejší, v době dokončení.

  2.Tak velký obrázek, můžu vyšívat na dlouhou dobu, vyšívat nitě není dost, jak to udělat?

  Naše KAKÁ cross stitch všechny vyšívané vlákna jsou více než skutečné dávkování o 30%. Vyšívané tři prameny, vyšívací nitě bude více. Kromě toho, budete potřebovat pouze následovat vyšívací nitě pořizovací cenu zaplatit příslušný poplatek, bude to být život-dlouhé doplněk závity.

  3.Po obdržení zboží, mám pocit, nespokojený, může se vrátit?

  Jsme se zavázali k převzetí zboží po máte jakékoliv nespokojenosti je, mohou být vráceny, ale budete muset nést náklady na dopravu tam a zpět. Pokud je produkt kvalitní problém, round-trip náklady na dopravu jsou hrazeny námi.

  4.Je tisk přesné? Bude tam zaujatost? je barvou snadné rozlišit?


  Recenze Produktu *
  Kvalita
  Cena

  Související produkty

  Související

  Zimní villa vzory Počítají Cross Stitch 11CT 14CT 18 KARÁTŮ DIY Čínské Cross Stitch Kit Vyšívání Vyšívání Sady

  Zimní villa vzory Počítají Cross Stitch 11CT 14CT 18 KARÁTŮ DIY Čínské Cross Stitch Kit Vyšívání Vyšívání Sady Cross stitch kit, třeba vyšívání sami Prosím, neváhejte nás kontaktovat pro jakékoliv potíže, garantujeme váš úspěch*^_^* 11CT Plátno Velikost: 80x 45 cm (žádný obraz tištěný na plátně) 14CT Plátno Velikost: 65 x37cm (žádný obraz
 • 480.55 Kč
 • 843.02 Kč
 • Související

  Veselé Vánoce cross stitch balení 18 karátů 11ct 14ct bílá perla hadříkem DMC bavlna, hedvábí nit vyšívání DIY ruční šití

  Cross stitch kit, nedokončené, třeba vyšívané sami *^_^* Stehy: 120w X 135h 18 karátů Plátno Rozměry: 24x26cm Obrázek velikost: 17x19cm 14ct Plátno Velikost: 28x31cm Obrázek velikost: 21x24cm 11ct Plátno Velikost: 34x39cm Obrázek velikost: 27x31cm Patří: Počítá plátno x1 Bavlny nebo hedvábí závit x 1 sada (30% víc, než je nutné) Jehla x2 papír
 • 107.92 Kč
 • 215.84 Kč
 • Související

  Hvězdné dítě (dívka) cross stitch kit kreslený 11ct počítat tisk plátno stehy vyšívání DIY ruční šití plus

  Cross stitch kit, třeba vyšívání sami Prosím, neváhejte nás kontaktovat pro jakékoliv potíže, garantujeme váš úspěch*^_^* 18 karátů Velikost Plátna: 19x17cm Obrázek velikost: 15x13cm 14ct Plátno Velikost: 26 x 22 cm velikost Obrázku: 19x17cm 11ct Velikost Plátna: 33×28 cm velikost Obrázku: 24x22cm Patří: Počítal nebo tištěné plátno x1 Bavlněné vlákno x
 • 107.92 Kč
 • 215.84 Kč
 • Související

  Mad cat lady vzory Počítají Cross Stitch 11CT 14CT 18 KARÁTŮ DIY Čínské Cross Stitch Kit Vyšívání Vyšívání Sady

  Mad cat lady vzory Počítají Cross Stitch 11CT 14CT 18 KARÁTŮ DIY Čínské Cross Stitch Kit Vyšívání Vyšívání Sady Cross stitch kit, třeba vyšívání sami Prosím, neváhejte nás kontaktovat pro jakékoliv potíže, garantujeme váš úspěch*^_^* 11CT Plátno Velikost: 38 x48cm (žádný obraz tištěný na plátně) 14CT Plátno Velikost: 32 x40cm (žádný obraz
 • 270.99 Kč
 • 475.36 Kč