ČLÁNKY

Jmenuji se Pavel Horejš a hudbou si plním svoje sny. Zájem o muziku jsem měl již jako malý, ale až v roce 2008 jsme se odhodlali založit s přáteli naši první kapelu. Nejprve jsem začínal jako klávesák, později jako kytarista a zpěvák. Postupem času jsem přebral i roli frontmana kapely. Jak už to u spousty kapel bývá, i u nás se velmi často měnilo složení a já jsem byl prakticky jediným stálým členem. Zlomový okamžik přišel v roce 2015, kdy jsem se rozhodl natočit svůj první vlastní singl „Venuše“, a tím to vše začíná. 


Od této doby jsem začal pracovat výhradně na vlastní tvorbě. Můj hudebně druhý singl „Souznění“ se rozhodlo podpořit, nejen kvůli silně kontroverznímu tématu, mnoho známých tváří z televize, seriálů či českých filmů. Poté následovaly dvě písně Stíny vestibulu a Majáky. Mým posledním hitem je „Učitel“. V něm popisuji své první pocity a postřehy z učitelské profese. Klip jsme natáčeli s dětmi na ZŠ Lerchova, kde jsem i třídním učitelem. Při té příležitosti jsme vydali i kompilační CD, s našimi nejlepšími písněmi. Neustále na sobě pracujeme, učíme se, sbíráme zkušenosti, ale cíl zůstává i nadále stejný - zpívat lidem, rozdávat jim radost a svými písněmi předávat určité poselství.

Pavel Horejš
Pavel Horejš
DEJ FOLLOW NA

INSTAGRAM

@PAVELHOREJS
Pavel Horejš
Pavel Horejš
Pavel Horejš
Pavel Horejš
Pavel Horejš
Pavel Horejš
Pavel Horejš
Pavel Horejš
Pavel Horejš
Pavel Horejš
Pavel Horejš
Pavel Horejš
DEJ ODBĚR NA

YOUTUBE

PŘIHLAŠ ODBĚR

Václavská pouť (Strakonice, 29. 9. 2018 ). Sleduj naše sociální sítě, ať ti neuniknout žádné koncerty... Video: Lukáš Bachan ...

POSLEDNÍ VIDEOKLIP

Pavel Horejš - Václavská pouť (Strakonice, 29. 9. 2018 ) play

BOOKING & MANAGEMENT

pavel.horejs@email.cz +420 737 047 603

PRO POŘADATELE

Technický rider

POSLEDNÍ A EXKLUZIVNÍ NOVINKY

O PAVLU HOREJŠOVI